Site announcements

İş Yeri Deneyimi Dersi Uygulaması Değişikliği Hakkında

İş Yeri Deneyimi Dersi Uygulaması Değişikliği Hakkında

by Mutluhan Yılmaz -
Number of replies: 0

Değerli Öğrencilerimiz

Covid-19 virüsünün mutasyona uğrayan yeni varyantları sonrasında artan bulaşıcılığıyla birlikte Koronavirüs (Covid-19) salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetme ve hastalığın yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyla yeni tedbirlerin alınması gerekmiş , bu çerçevede 26.04.2021 tarihinde Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde alınan kararlar doğrultusunda 17 Mayıs Pazartesi gününe kadar tam kapanma uygulamasına geçilmiştir.

Bu doğrultuda Mühendislik Fakültesi ve Meslek Yüksekokulu’nda “İş Yeri Deneyimi Uygulama” dersi kapsamında yüz yüze eğitim alan öğrencilerimizin 30 Nisan 2021 tarihinden 17 Mayıs 2021 tarihine kadar eğitimlerine ara verilmiştir. Yetkili mercilerce aksi yönde bir karar alınmadığı müddetçe 17 Mayıs tarihinden itibaren İş Yeri Deneyimi uygulamalı eğitimine yüz yüze devam edilecektir.

Mimarlık ve Tasarım Fakültesi ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesindeki öğrencilerimiz için bir değişiklik söz konusu olmayıp İş Yeri Deneyimi eğitimlerini online olarak uygulamaya devam edeceklerdir.

 

Sağlıklı günler dileriz.

OSTİM Teknik Üniversitesi